×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/11/21 - 14:01
  • بازدید : 259
  • تعداد بازدیدکننده : 254
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نهمین همایش حقوقی علمی کاربردی دانشکده / دانشگاههای علوم پزشکی و موسسات سراسر کشور برگزار شد

دانشگاه برتر در حوزه تبصره 4 ماده 16

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور حقوقی دانشگاه نهمین همایش حقوقی علمی کاربردی دانشکده / دانشگاههای علوم پزشکی و موسسات سراسر کشور برگزار شد.

در این همایش که با حضور دکتر جمال الدینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و مدیر کل حقوقی وزارت بهداشت برگزار شد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان دانشگاه برتر در حوزه تبصره 4 ماده 16 انتخاب و معرفی شد.

علیرضا کریمی رونقی مدیر امور حقوقی دانشگاه پس از کسب این عنوان در این همایش که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد گفت: کسب این افتخار با حمایت های ریئس محترم دانشگاه و معون محترم توسعه مدیریت و منابع و با هدایت و ارشادات مشاور اجرایی محترم رئیس دانشگاه به عنوان رئیس کارگروه و با اهتمام ویژه تمام اعضای کارگروه و همکاری همکاران مدیریت امور حقوقی در دبیرخانه این کارگروه محقق شده است. مدیر امور حقوقی دانشگاه رعایت قوانین موضوعه و بالادستی را الزام آور خواند و تصریح کرد: با رعایت قوانین می توان برای صرفه و صلاح دانشگاه تلاش کرد.

لازم به ذکر است متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

جناب آقای علیرضا کریمی رونقی

مدیر محترم حقوقی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی                                                                                                                                           

با سلام و تحیت؛

با عنایت به فعالیت مستمر، کوشش پیگیر و اهتمام جنابعالی و همکاران محترم آن دانشگاه در خصوص تشکیل فرعی موضوع تبصره 4 ماده 16 قانون دیوان عدالت اداری و برگزاری جلسات منظم و اتخاذ تصمیم پیرامون به نتجه رساندن مطلوب پرونده های مطروحه در این کارگروه، بدینوسیله ضمن اعلام آن دانشگاه به عنوان "دانشگاه برتر در حوزه تبصره 4 ماده 16" از شما صمیمانه تشکر و قدردانی می گردد.

برای جنابعالی فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی آرزومندم و از ایزد منان توفیقات دو چندان شما را در عرصه های مختلف زندگی تمنا دارم.

دکتر سید حمید جمال الدینی

معاون حقوقی و امور مجلس

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار مدیریت حقوقی
  • گروه خبری : 138790
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست