×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

کانال "آموزش کارکنان" در شبکه اجتماعی راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع و به نقل از رابط عمومی مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری کانال اطلاع رسانی در بستر پیام رسان "بله" آغاز به کار کرد.

دکتر امیر دولتیاری سرپرست مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری با اعلام این خبر گفت: کانال آموزش کارکنان با هدف ارائه دوره های آموزشی به شیوه مجازی و غیرحضوری با امکان دسترسی سریع و آسان همه کارکنان به اخبار و اطلاعات ایجاد شده است. وی همچنین با اشاره به اهمیت انتقال به موقع اخبار و اطلاعات برای بهره مندی همه کارکنان افزود: اطلاعات این گروه به هنگام و صحیح بوده و اطلاع رسانی ها توسط گروه توسعه آموزش کارکنان مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری در این کانال برای استفاده همه کارکنان بارگزاری می شود.

دکتر امیر دولتیاری در بخش دیگری با اشاره به فرایند انجام کار تصریح کرد: همکاران مجموعه دانشگاه با عضویت در این کانال اطلاع رسانی می توانند با دسترسی از طریق رایانه های اداری و یا تلفن همراه خود از دوره های آموزشی که بصورت مجازی و غیرحضوری برگزار می گردد بهره مند شوند.

سرپرست مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری همچنین در ادامه تاکید کرد: هر دوره آموزشی که در این کانال تعریف شده است شامل بخش های مختلف می باشد و در پایان آخرین بخش از دوره برگزار شده، تاریخ آزمون اعلام می شود که فراگیران می توانند با مطالعه بخش های هر دوره در تاریخ های اعلام شده و با مراجعه به سامانه آزمون های الکترونیکی دانشگاه (به آدرس azmoon.sbmu.ac.ir) در آزمون غیرحضوری دوره شرکت و امتیاز آموزشی مربوطه را کسب کنند.

لازم به ذکر است کارکنان می توانند با مراجعه به پیام رسان «بله» در این کانال از طریق شناسه @trainingsbmu و یا با آدرس اینترنتی ble.ir/join/NzVmMmM0Nz در این کانال عضو شده و از خدمات آن بهره مند شوند.

  • گروه خبری : اخبار معاونت
  • گروه خبری : 130460
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست